Paralympionik Jozef Metelka

V hoteli BELLEVUE**** pod majestátnymi štítmi Tatier nás poctil návštevou paralympionik Jozef Metelka. Jozef v roku 2009 ako 22-ročný…

11.február 2022 - Blog Press

V hoteli BELLEVUE**** pod majestátnymi štítmi Tatier nás poctil návštevou paralympionik Jozef Metelka. Jozef v roku 2009 ako 22-ročný zažil ťažkú dopravnú nehodu, pri ktorej prišiel o polovicu nohy. To ho ale neodradilo od toho, aby žil plnohodnotný život. Ako sám hovorí: “Samozrejme, prišlo mi to ľúto, ale povedal som si, že viem, čo od života chcem. Nevidím zmysel zamýšľať sa nad tým, čo bolo. Treba si z toho zobrať ponaučenie a ísť dopredu.“ Následne takýto inšpirujúci prístup k životu zaviedol aj do športu. Za svoje športové výkony získal mnoho ocenení, medzi ktoré patria práve aj dve zlaté a jedna strieborná medaila z jeho paralympijskej premiéry v Riu (2016), a tiež jedna zlatá, jedna bronzová a jedna zlatá medaila z paralympských hier v Tokiu (2020).

Zregenerovať sa k nám Jožko chodí pomerne často, nakoľko mu, podľa jeho slov, takáto forma relaxu veľmi pomáha. Sám dokonca tvrdí, že aj vďaka našim službám získal výherné medaily, a preto sa rozhodol nám ich na istú dobu prepožičať. Všetky Jozefove ocenenia budeme mať až do 27.03.2022 vystavené v Lobby bare v sklenej vitríne. Expozícia je k dispozícii pre každého, kto by sa chcel na ne pozrieť a nabrať do života trochu odvahy.

Vedeli ste, že?

TripAdvisor nám udelil certifikát výnimočnosti. Udeľuje ho ubytovaniam, atrakciám a reštauráciám, ktoré od cestovateľov dlhodobo získavajú pozitívne recenzie.

Pozrieť si izby

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk