Akým spôsobom sa platí za pobyt?

Pobyt je možné uhradiť zálohovou faktúrou pred jeho nástupom. Faktúru  Vám po vytvorení rezervácie vyhotoví naše rezervačné oddelenie.

Ďalším spôsobom platby je platba priamo v hoteli hotovosťou, alebo kreditnou kartou.

Je možné parkovať pri hoteli?

Súčasťou nášho hotelového komplexu je parkovisko s kapacitou 140 parkovacích miest. Pre všetkých hotelových hostí je parkovanie na hotelovom parkovisku bezplatné.

Kde môžem zaparkovať svoje auto, ak som ubytovaný v hoteli a parkovisko je plné?

Ak je plné hotelové parkovisko, môžete parkovať na verejných parkovacích miestach, ktoré sú od hotela vzdialené cca 50 m. Verejné parkoviská sú však platené. Cena sa pohybuje okolo 5,-Eur / deň.

Je možné na pobyt zobrať psa, alebo mačku?

Ubytovanie v hoteli s domácim zvieratkom je možné za poplatok 25€ / noc. Poplatok kryje zvýšené náklady na upratovanie a ďalšie.

Môžeme uvoľniť izbu až po 11-tej hodine?

Áno, neskorý check-out je možný po dohode s recepciu pri ubytovaní v závislosti od nasledujúcich rezervácií. Poplatok za neskorý check-out je 20€.

Aké sú možnosti stravovania vo Vašom hoteli?

Vo všetkých pobytových balíčkoch je zahrnutá polpenzia (raňajky + večere). Priamo v hoteli sa nachádza aj Slovenská reštaurácia otvorená denne od 12:00-22:00.

Aké možnosti mám pri výbere izby?

Ubytovanie v hoteli je možné v štandardných dvojlôžkových, trojlôžkových, prípadne rodinných izbách. Súčasťou všetkých izieb s výhľadom na Poprad je balkón, izby s výhľadom na Tatry sú bez balkóna. Vašim požiadavkám o pridelenie konkrétnej izby (s balkónom, alebo bez) sa snažíme vyhovieť, niekedy to však obsadenosť hotela neumožňuje. Za izbu s balkónom, prípadne výhľadom na Tatry nie sú účtované ďalšie dodatočné poplatky.

Ubytovanie v apartmáne je spoplatnené doplatkom v  sume 50€/noc, v apartmáne De Luxe 150€/noc. Našim hosťom sú k dispozícií aj izby Exclusive za doplatok 25€/noc, prípadne apartmány Exclusive 75€/noc.

Kedy je otvorený nočný bar?

Nočný bar máme otvorený vo vybrané dni od 22:00 do 02:00. Termíny upravujeme vždy na konci kalendárneho mesiaca, na mesiac nasledujúci.

Aký veľký je bazén, a aká je teplota vody v bazéne? Je možné si pri bazéne objednať miešaný nápoj?

Bazén má 20 m. Teplota v plaveckom bazéne je 28 stupňov. Pri bazéne si môžete objednať z ponuky, ktorá sa nachádza v Aqua bare.

Nachádza sa v hoteli detský bazén?

Áno, disponujeme dvoma detskými bazénmi. Jeden má hĺbku 20cm, druhý 40cm. Teplota vody v týchto bazénoch je 32 stupňov.

Nachádza sa v hoteli detský kútik?

Áno, na -5. poschodí. Je k dispozícii hotelovým hosťom. Vybavený detskými hračkami. V letnom období môžu hostia využiť vonkajšie detské ihrisko, ktoré sa nachádza pod Slovenskou reštauráciou.

Kde v hoteli je možné fajčiť?

V hoteli môžete fajčiť v salóniku Havana – fajčiarsky salónik, ktorý sa nachádza vedľa Slovenskej reštaurácie.

Je možné objednať si raňajky, večeru prípadne nápoj na izbu?

Nie, v hoteli nefunguje služba room service.

Čím sa odlišuje izba Exclusive od štandardných izieb?

Izby Exclusive sú novozrekonštruované. Zmenili sme nábytok a ich dizajn je modernejší.

Vedeli ste, že?

TripAdvisor nám udelil certifikát výnimočnosti. Udeľuje ho ubytovaniam, atrakciám a reštauráciám, ktoré od cestovateľov dlhodobo získavajú pozitívne recenzie.

Pozrieť si izby

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk