Paralympionik Jozef Metelka

Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below…

Friday February 11th, 2022 - Blog Press

Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

V hoteli BELLEVUE**** pod majestátnymi štítmi Tatier nás poctil návštevou paralympionik Jozef Metelka. Jozef v roku 2009 ako 22-ročný zažil ťažkú dopravnú nehodu, pri ktorej prišiel o polovicu nohy. To ho ale neodradilo od toho, aby žil plnohodnotný život. Ako sám hovorí: “Samozrejme, prišlo mi to ľúto, ale povedal som si, že viem, čo od života chcem. Nevidím zmysel zamýšľať sa nad tým, čo bolo. Treba si z toho zobrať ponaučenie a ísť dopredu.“ Následne takýto inšpirujúci prístup k životu zaviedol aj do športu. Za svoje športové výkony získal mnoho ocenení, medzi ktoré patria práve aj dve zlaté a jedna strieborná medaila z jeho paralympijskej premiéry v Riu (2016), a tiež jedna zlatá, jedna bronzová a jedna zlatá medaila z paralympských hier v Tokiu (2020).

Zregenerovať sa k nám Jožko chodí pomerne často, nakoľko mu, podľa jeho slov, takáto forma relaxu veľmi pomáha. Sám dokonca tvrdí, že aj vďaka našim službám získal výherné medaily, a preto sa rozhodol nám ich na istú dobu prepožičať. Všetky Jozefove ocenenia budeme mať až do 27.03.2022 vystavené v Lobby bare v sklenej vitríne. Expozícia je k dispozícii pre každého, kto by sa chcel na ne pozrieť a nabrať do života trochu odvahy.

Did you know that?

With our exceptionally great deals, you can save up to 50% on accommodation and services. Check out our great deals and choose the right one for you.

Special offers

Gift voucher

Surprise your loved ones and friends! Enjoy your gift voucher or thank your business partner and staff for an experience gift! We will send it by post, mail or you can come to us personally.

Gift voucher

Subscribe to news

I send the consent of GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. to send a free electronic newsletter and information about the news and news of the operator to me on my e-mail. I can withdraw this consent at any time in writing at info@hotelbellevue.sk