Wellness procedúry

Masáž pôsobí blahodarne na organizmus, celkové uvoľnenie a zároveň aj odstránenie bolestí.

Reflexná masáž pomáha udržiavať harmonickú a optimálnu funkčnosť orgánov a žliaz, stimuluje imunitný systém, pôsobí preventívne.

Masáž s lávovými kameňmi stará už tisícročia patrí medzi najluxusnejšie masáže vôbec. Skvelá na zrelaxovanie a odbúranie stresu.

Rašelinový zábal – teplá zmes bahna a parafínu, prípadne rašelina, sa v balíčku kladú na bolestivé miesto. Vďaka tejto procedúre sa zlepšuje krvný obeh, okysličujú tkanivá organizmu a tlmí sa bolesť.

Oxygenoterapia je vdychovanie vzduchu obohateného kyslíkom o 40 až 60%. Zlepšuje telesnú kondíciu a duševnú výkonnosť, uľahčuje toleranciu stresov a eliminuje ich následky.

Aromaterapia je založená na priaznivom vplyve esenciálnych olejov na ľudské zdravie. Môžete si ho vyskúšať v aromaterapeutickom kúpeli, pri masáži a v saune. Vonné silice a príjemná hudba pomáhajú navodiť vhodnú atmosféru na relaxáciu a odpočinok.

Inhalácia je vhodná najmä pri chronických zápaloch horných a dolných dýchacích ciest, bronchiálnej astme.

Kneippove šliapacie kúpele – striedavý kúpeľ v studenej a teplej vode. Je vhodný pri poruchách prekrvovania dolných končatín a pri kŕčových žilách.

Vírivé vane – voľne dostupné v relax zóne – poskytujú svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov.

Klasická masáž – lokálna 25 min. 27,00 €
Masáž celého tela 50 min. 48,00 €
Aromaterapeutická masáž 25 min. 29,00 €
Lokálna masáž s lávovými kameňmi 25 min. 30,00 €
Celotelová masáž s lávovými kameňmi 50 min. 50,00 €
Reflexná masáž nôh 25 min. 30,00 €
Rašelinový zábal 20 min. 15,00 €
Oxygenoterapia 30 min. 15,00 €
Inhalácie s Vincentkou 15 min. 15,00 €

 

Vedeli ste, že?

Vďaka naším výnimočným výhodným ponukám môžete ušetriť na ubytovaní a službách miestami až 50%. Pozrite si naše výhodné ponuky a vyberte si tú pravú pre vás.

Výhodné ponuky

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk