Thajské masáže

Tradičná thajská masáž je jedinečná masážna disciplína, ktorá je oceňovaná pre svoje liečebné účinky. Výrazne zlepšuje fyzickú aj duševnú kondíciu.
Je zameraná na ovplyvňovanie tokov životnej energie tlakom na tzv. meridiány, systém bodov v tele, ktorými prúdi životná energia. Jej súčasťou je premyslený, viac ako 2500 rokmi overený systém strečingových cvikov,  hmatov a masážnych postupov, ktoré priaznivo pôsobia na ľudské telo.

Tradičná thajská masáž je vhodná  pri :

  • chronických bolestiach chrbta a  stuhnutosti svalov, skolióze, blokádach chrbtice,
  • bolestiach hlavy a migrénach
  • v rehabilitácii po operáciách a úrazoch,  v rekonvalescencii
  • pri zhoršenej pohyblivosti  v kĺboch a  skrátených svaloch
  • pri skleróze multiplex,  pri  strese a depresii
  • pomáha po športovom a pracovnom výkone.

Pri masáži sú používané najkvalitnejšie prírodné oleje, bio kokosový olej, thajské bylinkové krémy, bylinky a prípravky z aloe vera.
Ponúkame Vám : Tradičnú thajskú masáž, Thajskú masáž chrbta, pliec a šije;  Thajskú relaxačnú masáž kokosovým olejom a aromatickými olejmi, Masáž bylinkovými guľami, Thajskú masáž nôh, Guasha masáž, Masáž proti celulitíde,  Peelingové masáže celého tela, Masáž tváre a rúk.
Potrebujete si oddýchnuť, zregenerovať sa  a načerpať nové sily ?  Máte zdravotné problémy a  bolí vás chrbát ? Liečivá tradičná thajská masáž je pre vás to pravé. Načerpajte novú energiu a  radujte sa zo života.

Objednávky:
+421 949 879 329

Viac informácií:
www.sairung.sk

Virtuálna prehliadka:

my.vpromo.sk/tour/sairung

Vedeli ste, že?

Grand Hotel Bellevue bol prvý hotel v bývalom Československu, kde bol postavený hotelový bazén. Dnes disponuje moderným wellness centrom s bohatou ponukou služieb.

Navštív wellness centrum

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk