Májová regenerácia v Grand Hotel Bellevue

Relaxačné pobytové balíčky, wellness, svieža jarná gastronómia, bohatá ponuka regionálnych aktivít. GRAND HOTEL BELLEVUE láka hostí aj mimo hlavných turistických sezón.

19.apríl 2018 - Press

Začiatkom mája odštartuje prvé podujatie celoročnej série bežeckých pretekov Tatry v pohybe – Prestige tour s názvom CITY trail.
Séria Tatry v pohybe – Prestige Tour spája podtatranské obce s turistickými destináciami a vytvára sériu rozmanitých bežeckých disciplín od krátkeho behu na 4 kilometre, cez beh do vrchu až po vytrvalostné cestné behy. Bežci môžu získať jedinečnú sadu medailí
a zapojiť sa do súťaže o titul Bežecký kráľ Tatier.
CITY TRAIL je rozdelený do troch kategórií – bežci na 4 km a 8 km trati a Nordic Walking na 8 km trati.

Štart pretekov je naplánovaný na 6. mája, 11:15 h.

Súčasťou úvodného kola Prestige Tour bude niekoľko sprievodných podujatí. Jarný pochod pre rodiny s deťmi s náučnými trasami a zaujímavými atrakciami. Návštevníci Tatier budú môcť ochutnať jarné špeciality hotelierov.

„Špargľa a medvedí cesnak budú hrať v máji prím. V júni pokračujeme špecialitami z jarného hrášku a húb. Milovníci sladkých jedál si pochutia na jahodových delikatesách.  Opäť nebudú chýbať osviežujúce nápoje a šťavy.“ konštatuje Štefan Šesták, šéfkuchár hotela.

Práve máj a jún sú výborným obdobím na regeneráciu po zime. V portfóliu ponúkaných pobytových služieb má hotel balíčky spojené s relaxom. V ponuke wellness víkend hostia využijú relaxačné a antistresové procedúry, relax vo wellness s fínskou a parnými saunami a plaveckým 20 m bazénom. Antistres program je obohatený o masáže.
Druhý májový víkend hotel pripravil špeciálny balíček Májový relax, ktorý obsahuje ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness a fitness centra, procedúru podľa výberu. Hostia využijú regeneračné cvičenia s profesionálnym inštruktorom a poradenstvo starostlivosti o pleť. Balíček je dostupný od 5. do 9. mája, v cene 130,-Eur / osoba / 2 noci.

„Hotel ponúka skvelý rad masáží a procedúr. Klasickú masáž, masáž celého tela, reflexnú masáž nôh. Hostia môžu využiť liečivé a aromatické kúpele, rašelinové zábaly a na zlepšenie krvného obehu rad ďalších ponúkaných procedúr. Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi, ktoré majú blahodárne a liečiace účinky.“ približuje wellness služby pracovníčka wellness centra Božena Vykoupilová.

V minulom roku sa rozšírila ponuku služieb Grand Hotela Bellevue o tradičné thajské masáže.

Vedeli ste, že?

Grand Hotel Bellevue bol prvý hotel v bývalom Československu, kde bol postavený hotelový bazén. Dnes disponuje moderným wellness centrom s bohatou ponukou služieb.

Navštív wellness centrum

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk