Najedzte sa u nás bez obmedzení

V hoteli BELLEVUE**** vám pripravíme lahodné raňajky, obedy aj večere bez akýchkoľvek limitov. Pestrá ponuka, ktorou disponujú naše jedálne lístky…

14.október 2021 - Blog Press

V hoteli BELLEVUE**** vám pripravíme lahodné raňajky, obedy aj večere bez akýchkoľvek limitov. Pestrá ponuka, ktorou disponujú naše jedálne lístky / menu vyhovie väčšine hosťom, bez ohľadu na špecifické diéty či životný štýl, ktorý preferujú – vegetariánstvo, prípadne vegánstvo.

Váš deň naštartujeme bohatými raňajkami pripravenými formou bufetových stolov, z ktorých si zaručene každý dokáže nakombinovať výdatné raňajky, a to aj keď je limitovaný konkrétnou diétou či preferuje vegánstvo / vegetariánstvo. Vybrať si môžete z 8 teplých jedál, ktoré pravidelne obmieňame. Pre spestrenie raňajkovej ponuky sme doplnili aj studené misy, ovocie, zeleninu, mliečne výrobky, sladké pečivo a múčniky. Nezabúdame ani na detských hostí a hlavne počas letných prázdnin pripravujeme mini bufet, kde nájdu Termix, detské ovocné pyré, výživu či rôzne kašičky. K raňajkám zároveň podávame rôzne druhy čerstvého, aj bezlepkového pečiva.

Obedy v našej reštaurácii servírujeme formou Á la Carte jedálneho lístka, ktorý priebežne obmieňame. Ak vám v ponuke nevyhovuje žiadne menu, naši šikovní kuchári vám ho radi upravia, aby ste sa u nás dosýta najedli bez ohľadu na to, či máte špecifickú diétu. Večere štandardne podávame formou bufetu, približne 6-7 jedál s prílohami. Súčasťou večerného menu sú aj predjedlá, šaláty a samozrejme chutný zákusok ako dezert.

Ak máte špeciálnu diétu alebo ste vegán/ vegetarián, to pre nás neznamená žiadny problém. V BELLEVUE**** sa snažíme vyhovieť skutočne každému a pripravujeme chutné menu s ohľadom na vašu diétu. Je dôležité nám tento fakt oznámiť vopred (ideálne v čase vášho príchodu na recepcii), aby sme vám špeciálne stravu vopred pripravili, respektíve upravili menu. U nás sa najete dosýta a bez akýchkoľvek obmedzení.

Vedeli ste, že?

Vďaka naším výnimočným výhodným ponukám môžete ušetriť na ubytovaní a službách miestami až 50%. Pozrite si naše výhodné ponuky a vyberte si tú pravú pre vás.

Výhodné ponuky

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk