Jesenné dni. Zábavný Halloween.

Počasie je v Tatrách veľmi dôležitý faktor. Naplánujete si dovolenku, ktorej plynulý príjemný chod je narušený počasím, ktoré nie je…

1.október 2018 - Blog

Počasie je v Tatrách veľmi dôležitý faktor. Naplánujete si dovolenku, ktorej plynulý príjemný chod je narušený počasím, ktoré nie je po vašej vôli. Čo robiť, keď prší, keď fúka vietor, ktorý nevyženie vonku ani tú najodolnejšiu bytosť? Alternatív trávenia voľného času je neúrekom. Na našich stránkach nájdete, kde sa uchýliť v prípade daždivého počasia. Ako stráviť čas s deťmi, alebo i sám, nemysliac na celodenné vysedávanie pri káve alebo varenej čokoláde. I keď ani tomu sa nevyhýbajte.

Ak by som bola návštevníkom Tatier, alebo ak hľadám destináciu pre seba a svoju rodinu, počítam vždy s dvoma voľnočasovými alternatívami. Mokrou a suchou. Práve prelom októbra / novembra môže byť v Tatrách veľmi premenlivý. Zvolila by som si miesto, ktoré mi poskytne i v prípade nepriaznivého počasia azyl. Takéto miesto by malo ponúkať určite wellness centrum s bazénom a saunami, športoviská – ako napríklad bowling, squash, fitness centrum, pre deti detský kútik. Určite reštauráciu, kde sa môžeme najesť, s ponukou kvalitnej domácej kuchyne. No a v neposlednom rade program, ktorý zabaví deti a nám poskytnem čas a priestor na vydýchnutie.

Grand Hotel BELLEVUE
ponúka i priestranné wellness, kvalitne vybavené fitness centrum, skvelú kuchyňu, detský kútik, k službám pribudne detský bazén, no a v neposlednom rade program, na ktorý sa oplatí ísť.
Počas jesenných prázdnin sa deti môžu tešiť na Halloweensky program. Určite nezabudnuteľnou je strašidelná chodba. Prevedie deti, menšie môžu ísť v sprievode rodičov, zákutiami hotela, ktoré sú v pre hostí v bežnej prevádzke nedostupné. Deti môžu absolvovať prechádzku strašidelným lesom, kde vypustia pozdravy do neba. Obľúbenou hrou je vyrezávanie tekvíc spolu s dospelými kamarátmi alebo rodičmi. Vyhráva samozrejme každý. Dobrá nálada tu však zavládne počas všetkých prázdninových dní. Nebude chýbať ani Halloweenska párty, kde si deti môžu za pomoci skúsených animátorov vyrobiť strašidelnú masku, zábavný kvíz, ale i varenie čarovného nápoja.

V čase, keď sa deti budú zabávať, je pripravený program i pre dospelých. Príjemné klavírne melódie v podaní skvelého Juraja Demetera, koncert Mária Karasa a Zbyňa Džadoňa, osvedčené koncertné duo KRISTAN, ktoré tvorí Kristína Prablesková a gitarista Stanislav Počaji. Stanislav Počaji spolupracoval v minulosti napríklad so známym džezovým spevákom Petrom Lipom, šansoniérkou Szidi Tobias, Michalom Horáčkom, ale i s mnohými osobnosťami európskeho džezu.

Ak by ste predsa len uprednostnili pohyb. Okrem stále otvorených turistických chodníkov, hotel pripravil cvičenia na posilňovanie, psychickú a fyzickú regeneráciu.

 

Vedeli ste, že?

TripAdvisor nám udelil certifikát výnimočnosti. Udeľuje ho ubytovaniam, atrakciám a reštauráciám, ktoré od cestovateľov dlhodobo získavajú pozitívne recenzie.

Pozrieť si izby

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk