„Predovšetkým kvôli duši je potrebné cvičiť si telo…“

Športové aktivity

BELLEVUE**** Grand Hotel ponúka rozmanité spôsoby športových aktivít:

  • moderne vybavené fitness centrum
  • squash
  • biliard
  • telocvičňa – priestory vhodné na aerobik, cvičenie s hudbou a loptové hry

Fitness

V priestoroch fitness centra nájdete zariadenia na kardiovaskulárne cvičenie. Stroje svojim jednoduchým ovládaním, moderným dizajnom a efektívnosťou určite splnia očakávania každého hosťa, pre ktorého znamená cvičenie zábavu a inšpiráciu.

K dispozícii máme kardiostroje: veslársky trenažér, bežiace pásy, stacionárne bicykle, cross-trainer (eliptický trenažér), pri ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, obtiažnosť a priame snímanie pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

Doplnkom týchto kardio strojov sú posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. V hotelovom fitness centre sú vám k dispozícii aj lavičky na cvičenie s činkami firmy KOHI.

Telocvičňa, squash

Zahrajte si zápas v squashi na novom profesionálnom dvorci zn. SAXON. Squash je dynamický šport, ktorý kladie vysoké nároky na kondíciu a bojovnosť. Na hotelovej recepcii si môžete požičať aj vybavenie na squash – rakety a loptičky rôznych obťažností.

V moderných športových priestoroch telocvične si môžete zahrať loptové hry, ako:

  • sálový futbal
  • volejbal
  • nohejbal
  • basketbal

Ak uprednostňujete spoločné cvičenie s hudbou, určite vás zaujme možnosť cvičenia aerobiku, alebo na požiadanie s profesionálnym inštruktorom objaviť cvičenia Pilates, či moderný druh aerobiku Tae–bo s prvkami bojových umení.

Cenník

SlužbaČasCena
Squash30 min.9,00 €
Squashová raketa + loptička30 min.3,00 €
Bowling1 hod.15,00 €
Stolný tenislen ubytovaní hostiazdarma
Fitnesvstup / 1 osoba7,00 €
Telocvičňa1 hod.40,00 €
Stolný futballen ubytovaní hostiazdarma

Na hotelovej recepcii si môžete zapožičať športové pomôcky na squash, billiard, stolný tenis. V prípade záujmu o zapožičanie bicykle, Nordic Wlaking paličky vám ich zabezpečíme.

Zapožičanie lyžiarskej výbavy je možné cez externého partnera v Tatranskej Lomnici priamo pri lanovke.  Tak isto je k dispozícii aj lyžiarska škola.

Rezervácia online