Odpovede na Vaše otázky

Často kladené otázky

Ak máte záujem o rezerváciu pobytu v našom hoteli BELLEVUE**** Grand Hotel, možno sa vám budú hodiť nasledujúce informácie. Na tejto stránke nájdete odpovede na niektoré z najčastejších otázok, ktoré nám kladú naši hostia. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Radi vám pomôžeme.

Pobyt je možné uhradiť zálohovou faktúrou pred jeho nástupom. Faktúru  Vám po vytvorení rezervácie vyhotoví naše rezervačné oddelenie.

Ďalším spôsobom platby je platba priamo v hoteli hotovosťou, alebo kreditnou kartou.

Súčasťou nášho hotelového komplexu je parkovisko s kapacitou 140 parkovacích miest. Pre všetkých hotelových hostí je parkovanie na hotelovom parkovisku bezplatné.

Ak je plné hotelové parkovisko, môžete parkovať na verejných parkovacích miestach, ktoré sú od hotela vzdialené cca 50 m. Verejné parkoviská sú však platené. Cena sa pohybuje okolo 5,-Eur / deň.

Áno, pri hoteli máme nabíjačku od spoločnosti GreenWay.

Ubytovanie v hoteli s domácim zvieratkom je možné za poplatok 40€ / noc. Poplatok kryje zvýšené náklady na upratovanie a ďalšie.

Áno, neskorý check-out je možný po dohode s recepciu pri ubytovaní v závislosti od nasledujúcich rezervácií. Poplatok za neskorý check-out je 35€ do 14:00 hod.

Vo všetkých pobytových balíčkoch je zahrnutá polpenzia (raňajky + večere). Priamo v hoteli sa nachádza aj À la carte VISTA – Slovenská Reštaurácia otvorená denne od 11:00-22:00.

Ubytovanie v hoteli je možné v štandardných dvojlôžkových, trojlôžkových, prípadne rodinných izbách. Súčasťou všetkých izieb s výhľadom na Poprad je balkón, izby s výhľadom na Tatry sú bez balkóna. Vašim požiadavkám o pridelenie konkrétnej izby (s balkónom, alebo bez) sa snažíme vyhovieť, niekedy to však obsadenosť hotela neumožňuje. Za izbu s balkónom, prípadne výhľadom na Tatry nie sú účtované ďalšie dodatočné poplatky.

Ubytovanie v apartmáne je spoplatnené doplatkom v  sume 80€/noc, v apartmáne De Luxe 150€/noc.

Nočný bar máme otvorený vo vybrané dni od 22:00 do 02:00. Termíny upravujeme vždy na konci kalendárneho mesiaca, na mesiac nasledujúci.

Bazén má 20 m. Teplota v plaveckom bazéne je 28 stupňov. Pri bazéne si môžete objednať z ponuky, ktorá sa nachádza v Aqua bare.

Áno, disponujeme dvoma detskými bazénmi. Jeden má hĺbku 20cm, druhý 40cm. Teplota vody v týchto bazénoch je 32 stupňov.

Áno, počas všetkých prázdnin a vybraných víkendov je k dispozícii hotelovým hosťom. Vybavený detskými hračkami, počas prázdnin program zabezpečený animátormi. V letnom období môžu hostia využiť vonkajšie detské ihrisko, ktoré sa nachádza pod VISTA – Slovenskou reštauráciou.

V hoteli môžete fajčiť v salóniku Havana – fajčiarsky salónik, ktorý sa nachádza vedľa VISTA – Slovenskej reštaurácie.

Nie, v hoteli nefunguje služba room service.

Pobytové balíky

Mohlo by Vás zaujímať

Darčekové poukazy

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Rezervácia online