BACHLEDKA – oddych pre všetkých

Objavte Tatry z korún stromov

Celoročné horské stredisko s výhľadmi na masívy Belianskych Tatier, Bachledka Ski&Sun, je určené všetkým, ktorí majú radi prírodu.

Pri vstupe do Bachledky Vás privíta vynovená bezbariérová pešia zóna so zázemím a nástupná stanica kabínovej lanovky Gondola Bachledka, ktorá Vás pohodlne a za 7 minút vyvezie až na hrebeň Spišskej Magury, kde sa nachádza celoročne otvorený bezbariérový Chodník korunami stromov, bobová dráha, dve detské ihriská a iné detské atrakcie. Zázemie pre návštevníkov ponúka objekt reštaurácie PANORAMA v babyfriendly štandarde.

Aktívni návštevníci môžu využiť Bachledku ako východiskový bod pre prechádzku k Jezerskému jazeru alebo hrebeňom Spišskej Magury. Pre cyklistov a elektrocyklistov ponúka okolie Bachledky až 130 km značených cyklotrás.

Túto sezónu Bachledka pre svojich návštevníkov spustila aj požičovňu a servis elektrobicyklov a začiatkom leta otvorí veľkú novinku –  atrakciu Kráľovstvo lesa Bachledka – edukačno – zábavný park pre celú rodinu.

Pre viac informácií použite tento odkaz –  Chodník korunami stromov

Vedeli ste, že?

Vďaka naším výnimočným výhodným ponukám môžete ušetriť na ubytovaní a službách miestami až 50%. Pozrite si naše výhodné ponuky a vyberte si tú pravú pre vás.

Výhodné ponuky

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk