Tricklandia, galéria Dobrá hračka či Poliankovo

Galéria plná optických ilúzií

Na ploche 500 štvorcových metrov vytvorili autori 24 exponátov, ktoré návštevníkov prenesú do sveta rozprávok a hravou formou im tak predstavia slovenské pamätihodnosti, históriu aj povesti. Turisti vďaka Tricklandii môžu navštíviť Vlkolínec, Bojnický zámok, Spišský hrad, Dunajec, prezrieť si poštovú známku s vyobrazením Jánošíka a ďalšie obrazy. V zábavnom parku dvojrozmerné obrazy môžu návštevníci zmeniť na trojrozmerné, pretože sa stanú ich súčasťou.

Nová galéria Dobrá hračka poskytuje priestor plný hračiek a a atrakcií. Policajná stanica, hasiči, archeológ, lekár, módny návrhár, továreň, hudobník, kozmonaut, automechanik, farma. Interaktívnym spôsobom si deti, ale ich dospelý doprovod, môžu vyskúšať spomínané povolania a ochutnať priestory, ktoré sú im vzdialené.
Dobrá hračka vás naučí hrať sa s rozumom.

Pre hostí GRAND HOTELA BELLEVUE platí poskytnutá zľava po preukázaní sa s nasledujúcim QR kódom.

15%-Tricklandia
10%-Poliankovo
10%-DobraHracka

Otvorené:
Pondelok – Nedeľa, 9:00 – 18:00
Vstup možný len na základe rezervácie

Kontakt:
Mob: +421 911 733 840 (10:00-18:00)
E-mail: info@tricklandia.sk

Vedeli ste, že?

TripAdvisor nám udelil certifikát výnimočnosti. Udeľuje ho ubytovaniam, atrakciám a reštauráciám, ktoré od cestovateľov dlhodobo získavajú pozitívne recenzie.

Pozrieť si izby

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk