BELLEVUE Grand Hotel

Vychutnajte si Vysoké Tatry

O hoteli

Antistressz program

12.01.2024 - 23.12.2024

4 éjszakák from 499 €

Nyár üdülés

01.07.2024 - 01.09.2024

1 noc from 117 €

Services

What we offer

Zo širokého výberu pobytových balíkov si vyberie každý. Nájdete medzi nimi balíčky pre každú príležitosť napríklad wellness pobyt pre relax, ale aj špeciálne slávnostné ponuky ako vianočnú alebo silvestrovskú.

GRAND HOTEL BELLEVUE je ideálnym miestom vašich stretnutí. Vďaka profesionálnemu servisu budete mať vždy úspech. Navyše ponúkame rad zážitkov, ktoré odrážajú jedinečný charakter Vysokých Tatier.

"V jednej polovici života obetujeme naše zdravie, aby sme získali peniaze. V druhej obetujeme peniaze, aby sme znovu získali zdravie". Wellness je nový prístup k životu, ktorý smeruje k vytvoreniu telesnej a duševnej rovnováhy.

"Vkus je ženský rod slova génius". Ponúkame vám ubytovanie v rôznych typoch hotelových izieb. Vaše vyššie nároky uspokoja rodinné izby, štandardné a luxusné apartmány, poskytujúce komfort, priestor a mimoriadny štýl.

Rating

Said about us

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Gift voucher

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk