Exclusive Dvojlôžková Izba

"Veľmi príjemný hotel. Parkovisko s primeranou kapacitou. Izby pohodlné a čisté. Personál príjemný, úslužný, len obsluha v reštaurácii by mohla byť rýchlejšia. Na výber je hotelová reštaurácia a Slovenská reštaurácia. Okolie hotela ponúka skvelú príležitosť na turistiku a lyžovanie. Mestečko s obchodíkmi a reštauráciami je vzdialené cca 0,5 km od hotela." (Eva K.)

od 155 €/noc

Izba Exclusive s výhľadom do doliny alebo na hory je moderná a štýlovo zariadená izba s atraktívnym dizajnom.

Izba s balkónom je s príplatkom. V izbe sa nachádza kráľovská posteľ a rozkladacia pohovka, ktorú je možné použiť aj ako samostatnú plnohodnotnú posteľ pre dospelú osobu.

V samostatnej kúpeľni sa nachádza vaňa alebo sprcha a WC.

K štandardnému vybaveniu patrí písací stôl so stoličkou, skrine, telefón, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV a Wi-Fi pripojenie.

V tejto izbe je možné použiť prístelku alebo detskú postieľku.


 Manželská posteľ, prípadne prístelka pozn. nie na každú izbu (max. 3 osoby)
 Nefajčiarska izba
 Minibar
 Televízia
 Telefón
 Kúpeľňa s WC
 Sušič vlasov
 Trezor
 Župan
 Papuče
 Toaletné potreby
 Wi-Fi

Hodnotenie

Povedali o nás

"Veľmi príjemný hotel. Parkovisko s primeranou kapacitou. Izby pohodlné a čisté. Personál príjemný, úslužný, len obsluha v reštaurácii by mohla byť rýchlejšia. Na výber je hotelová reštaurácia a Slovenská reštaurácia. Okolie hotela ponúka skvelú príležitosť na turistiku a lyžovanie. Mestečko s obchodíkmi a reštauráciami je vzdialené cca 0,5 km od hotela."

Eva K. - TripAdvisor

"Výborný a dobre situovaný hotel priamo vo Vysokých Tatrách. Parkovanie na jednotku, ochotný personál, baby friendly. Čisté izby, výborný wellness a skvelá strava. Na požiadanie nebol problém ani s detskou postieľkou."

Mirco S. - TripAdvisor

"Boli sme na pobyte Farebná jeseň s kolegyňami. Cítili sme sa vynikajúco, jedlo chutilo, bazén super, ústretoví personál. Chceme pochváliť pracovníčku Alexandru, ktorá nám ochotne zavolala aj taxík, bola veľmi milá. Na recepcii tiež nebol problém, klavirista úžasný! Bowling skvelý! Páčilo sa nám!"

Marcela I. - Facebook

"Jedlo vynikajúce, slabé slovo. Krásny priestranný hotel, super výhľad z balkóna, hory hneď nad hotelom, priestranné parkovisko, obrovský krásny areál. Personál príjemný. Príjemné spestrenie večere hrou na klavír, výborné. Izba čistá, útulná, priestranná, každý deň upratovaná. TV funguje bez problémov. Vynikajúci bazén, vírivky, top wellness! Veľa možností na zabavenie sa – fitko, squash, bowling, billiard…nemôžem nič skritizovať, ďakujem! Ak bude možnosť, určite sa vrátim."

Monika - Facebook

Ubytovanie

Mohlo by vás zaujímať

Exclusive Junior Apartmán s Výhľadom na Hory

2/2 people

Exclusive Junior Apartmán s výhľadom do doliny alebo na hory je moderný priestranný apartmán...

Od 300 €

Exclusive Grand Apartmán s Balkónom a Výhľadom na Hory

2/2 osoby

Grand Apartmán s výhľadom do doliny alebo na hory poskytuje pohodlné ubytovanie s elegantným štýlom....

od 325 €

DeLuxe Grand Apartmán s Balkónom a Výhľadom do Doliny

2/4 osoby

Grand Apartmán s výhľadom do doliny je najväčší apartmán vybavený masívnym deluxe nábytkom a...

Od 450 €

Rezervované 3-krát za posledných 48 hodín