Fitness, bowling a squash

„Predovšetkým kvôli duši je potrebné cvičiť si telo…“.

Sport Centrum

GRAND HOTEL BELLEVUE ponúka rozmanité spôsoby športových aktivít:

  • moderne vybavené fitness centrum
  • squash
  • biliard
  • telocvičňa – priestory vhodné na aerobik, cvičenie s hudbou a loptové hry
  • bowling – novootvorený bar

Fitness

V priestoroch fitness centra nájdete zariadenia na kardiovaskulárne cvičenie. Stroje svojim jednoduchým ovládaním, moderným dizajnom a efektívnosťou určite splnia očakávania každého hosťa, pre ktorého znamená cvičenie zábavu a inšpiráciu.
K dispozícii máme kardiostroje: veslársky trenažér, bežiace pásy, stacionárne bicykle, cross-trainer (eliptický trenažér), pri ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, obtiažnosť a priame snímanie pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

Doplnkom týchto kardio strojov sú posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. V hotelovom fitness centre sú vám k dispozícii aj lavičky na cvičenie s činkami firmy KOHI. Cvičením dochádza k spaľovaniu kalórií, svaly udržujete silné, odbúravate tuky a predchádzate obezite.
Veslársky trenažér CONCEPT 2 zapája do činnosti väčšinu svalových skupín, zlepšuje sa tým práca srdca a pľúc a zároveň spaľujete prebytočné kalórie. Intenzitu záťaže si určujte podľa svojich možností.
Špičkové kardio prístroje Life Fitness, používajú svetoví šampióni v atletike, armáda, členovia športových klubov, olympijskí medailisti, vrcholoví a rekreační športovci:
Bežiace pásy s unikátnym systémom absorpcie nárazov FlexDeck redukuje dopad na kolená, šľachy a chrbticu takmer o 30% a tým znižuje riziko zranenia.
Kardio bicykle Lifecycle s prelomovou technológiou, odolnými komponentami a ergonomickými vlastnosťami, patria medzi špičku vo svojej kategórii.
Cross-Trainer Life Fitness precvičuje celé telo a má jedinečný, plynulý chod. Priestranné a pohodlné pedále minimalizujú pohyb bedier do strán a redukujú záťaž na spodnú časť chrbtice.

Telocvičňa, squash

Telocvičňa

Zahrajte si zápas v squashi na novom profesionálnom dvorci zn. SAXON. Squash je dynamický šport, ktorý kladie vysoké nároky na kondíciu a bojovnosť. Dochádza pri ňom k vysokému výdaju energie v krátkom čase bez ohľadu na to, či ste začiatočníkom, alebo skúsenejším hráčom. Na hotelovej recepcii si môžete požičať aj vybavenie na squash – rakety a loptičky rôznych obťažností.

V moderných športových priestoroch telocvične si môžete zahrať loptové hry, ako:

  • sálový futbal
  • volejbal
  • nohejbal
  • basketbal

Ak uprednostňujete spoločné cvičenie s hudbou, určite vás zaujme možnosť cvičenia aerobiku, alebo na požiadanie s profesionálnym inštruktorom objaviť cvičenia Pilates, či moderný druh aerobiku Tae–bo s prvkami bojových umení.

Rozmery telocvične:
šírka – 9,27 m
dĺžka – 22,70 m
výška – 4,10 m

Bowling – novootvorený bar

Usporiadať turnaj s priateľmi môžete na dvoch profesionálnych bowlingových dráhach firmy Brunswick, ktorá je svetovým lídrom vo svojom odbore. Bowling patrí medzi športy, ktoré na hráčov nekladú vysoké nároky, ako je to v iných druhoch športu. Preto si pri ňom iste nájdete čas aj na občerstvenie v Bowling bare. Ak sa rozhodnete zahrať si u nás bowling, zapožičiame Vám zdarma značkovú obuv Brunswick.

Biliard

Biliard si môžete zahrať na dvoch profesionálnych stoloch, ktoré sú umiestnené pri nočnom Lucullus bare.

Vedeli ste, že?

Grand Hotel Bellevue bol prvý hotel v bývalom Československu, kde bol postavený hotelový bazén. Dnes disponuje moderným wellness centrom s bohatou ponukou služieb.

Navštív wellness centrum

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk