Catering

Sajnos a bejegyzés csak Szlovák és Amerikai Angol nyelven érhető el. A megtekintő kényelméért az alábbi tartalom a weboldal alapértelmezett nyelvén jelenik meg. Rákattinthat a linkek egyikére, hogy a weboldal nyelvét egy másik elérhető nyelvre váltsa.

Galavečere, rauty pre náročných, a´la carte menu, bankety, coffee breaky, firemné párty, recepcie, svadby či grilovačky. Dokážeme pre vás vytvoriť catering na mieru podľa špecifických predstáv a očakávaní. Byť hostiteľom je veľká zodpovednosť, ktorú si plne uvedomujeme. Aj preto sú pre nás dôležité atribúty ako kvalita používaných surovín, perfektný servis a neustále hľadanie nových trendov a atraktívnych spôsobov prezentácie. Je to najmä celostný servis a v našom prípade aj vlastné technické zabezpečenie a široké spektrum inventáru.

Od aperitívu až po finálny banket dbáme na detaily, vyberané chute, ktoré vytvoria ten pravý kulinársky zážitok. Spolu s gastronomickými špecialitami sa snažíme servírovať príjemné a nezabudnuteľné okamihy. Každá organizovaná akcia je pre nás jedinečná a originálna.
Nezáväzná objednávka

Did you know that?

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Gift voucher

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk