Kozmetický salón

Sajnos a bejegyzés csak Szlovák nyelven érhető el. A megtekintő kényelméért az alábbi tartalom alternatív nyelven jelenik meg. Rákattinthat a linkre az aktív nyelv módosításához.

Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu a nechajte nás postarať sa o Vás. V hotelovom Beauty salóne Vám ponúkame poradenstvo a kvalitné služby v oblasti komplexnej kozmetickej starostlivosti. Z kozmetických služieb môžete využiť: pleťové ošetrenie podľa typu pleti, výplň vrások kolagénovými niťami, lashlifting a laminácia, masáž tváre a dekoltu, farbenie a úprava obočia, depilácia, denné a večerné líčenie.

Objednajte sa na t. č. +421 915 408 740

 

Did you know that?

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Gift voucher

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk