Nechajte sa rozmaznávať v GRAND HOTELI BELLEVUE

Vysoké Tatry, 12. 1. 2017 – Lyžuj a relaxuj, Wellness víkend, Antistres Program, Relax & Beauty, jednodňové relaxačné pobyty spojené s využitím saunového sveta, masážami a procedúrami. GRAND HOTEL BELLEVUE prichádza s tradičnými overenými wellness a relaxačnými programami a predstavuje novinky zimy.
 
GRAND HOTEL BELLEVUE aj v roku 2017 predstavuje celý rad balíčkov a jednodňových relaxačných pobytov.
 
Počas zimných mesiacov je dostupný balíček Lyžuj a relaxuj v cene 130 Eur / osoba / 2 noci. Balíček obsahuje ubytovanie s polpenziou, relax vo welness centre s jednou procedúrou podľa vlastného výberu. Keďže nám tohtoročná zima praje, milovníci lyžovania privítajú kvalitne upravené lyžiarske svahy v Tatranskej Lomnici, vzdialenej od hotela 6 km. Do lyžiarskeho strediska sa môžete pohodlne odviesť ski busom, ktorý má zástavka pár metrov od hotela. Pre lepší komfort je priamo v hoteli požičovňa lyží a lyžiarska škola.
 
Pre časovo zaneprázdnených hotel ponúka jednodňový balíček „Wellness deň“. Môžete si vychutnať Wellness centrum, vybrať si jednu z ponúkaných procedúr a užiť si 20 minútovú masáž. Okrem toho na vás čaká 4-chodová večera. Cena balíčka je 40 Eur / osoba.
 
Ak sa rozhodnete spríjemniť si tatranskú lyžovačku určite využite Wellness víkend. Okrem ubytovania s raňajkami si vychutnáte saunový svet s fínskou a troma parnými saunami, 20 metrový plavecký bazén, Kneippove šliapacie kúpele, vírivé vane. Ako bonus si môžete vybrať jednu z ponúkaných procedúr. Počas pobytu využijete kvalitne a funkčne vybudované fitness centrum. K dispozícii sú špičkové kardio prístroje - veslársky trenažér, kardio bicykel, bežiace pásy, cross-trainer. Návštevníci môžu ďalej využiť squash s možnosťou zapožičania rakiet a loptičiek rôznych obtiažností. Cena balíčka je 126 Eur / osoba / 2 noci.
 
Podobný koncept ponúka i Antistres Program. Naviac si však môžete dopriať klasickú masáž. Pôsobí na uvoľnenie organizmus a zároveň na odstránenie bolestí. Cena programu 264 Eur / osoba / 4 noci.
 
V balíčku Relax & Beauty zase nájdete naviac poukážku na využitie kozmetických služieb v hotelovom kozmetickom salóne. Cena pobytu 158 Eur / osoba / 2 noci.
 
Hotel obohatil svoje služby thajskými masážami, prevádzkovanými thajskou masérkou. Tá prispôsobuje zostavu hmatov počas priebehu masáže vždy zdravotnému stavu masírovaného.
 
GRAND HOTEL BELLEVUE opäť sezónne obohatí jedálny lístok o špeciality tradičnej domácej kuchyne. V januári si môžete pochutnať na zabíjačkových špecialitách. Na jedálnom lístku Slovenskej reštaurácie na vás čakajú: zabíjačková polievka (obar, ovar, grajcupa), tlačenka (švankés, prešburšt, šajt), huspenina (studenina, studenô, kočenina), domáce pečené klobásky i domáce pečené jaternice (jelitá, hurky, kysky, niekde ich volajú aj podľa mien svätých – dora, matej, katerina, barbora, tomáš či príbuzenskými názvami – dedo, baba, ujec, ujčiná). A pre tých, ktorí majú sladký jazýček, pripravili cukrárky domáci kysnutý koláč.
 
Február patrí zamilovaným. V deň Svätého Valentína vás pozývame do noblesnej reštaurácie Savarin na 5-chodové valentínske menu podávané v príjemnej atmosfére klavírnych tónov.Ďalšie informácie: 
Lucia Prokešová 
Marketing Manager 
Tel: +421 917 126 365, 
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk.

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN