Nalaďte sa na jar s Grand Hotelom Bellevue

Relaxačné pobytové balíčky, wellness, svieža jarná gastronómia, bohatá ponuka regionálnych aktivít. Grand Hotel Bellevue láka hostí aj mimo hlavných turistických sezón.

GRAND HOTEL BELLEVUE prináša špeciálne programy, ktoré budú príjemným relaxom po zime. Cvičenia proti bolesti chrbta, regeneračné a relaxačné cvičenia, poradenstvo starostlivosti o pleť, relax v hotelovom wellness s možnosťou výberu procedúr, jarná svieža ponuka jedál a nápojov.  To všetko je súčasťou pobytového balíčka dostupného od 6. – 8. mája v hodnote 130 Eur/osoba/2 noci.

Jar je najlepším časom na regeneráciu po zime. Hotel ponúka pestrý rad pobytov spojených s wellness, masážami a procedúrami. K dispozícii sú balíčky wellness víkend, antistres program a balíček relax & beauty.

Hotel ponúka skvelý rad masáží a procedúr. Klasickú masáž, masáž celého tela, reflexnú masáž nôh. Hostia môžu využiť liečivé a aromatické kúpele, rašelinové zábaly a na zlepšenie krvného obehu rad ďalších ponúkaných procedúr. Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi, ktoré majú blahodárne a liečiace účinky.“ približuje wellness služby pracovníčka wellness centra Božena Vykoupilová.

Hoteloví maséri odporúčajú reflexnú masáž, ktorá pomáha udržiavať harmonickú a optimálnu funkčnosť orgánov a žliaz, stimuluje imunitný systém, pôsobí preventívne.
Na zlepšenie krvného obehu, okysličenie tkanív organizmu a utlmenie bolesti je vynikajúci rašelinový zábal a parafango. Ide o teplú zmes bahna a parafínu, prípadne rašeliny, ktoré sa v balíčku kladú na bolestivé miesto.
Na zlepšenie telesnej kondície a duševnej výkonnosti ponúkame oxygenoterapiu, pri ktorej sa vdychuje vzduch obohatený kyslíkom o 40 až 60 %. Oxygenoterapia uľahčuje toleranciu stresov a eliminuje ich následky.
Blahodárne účinky má i aromaterapia. Je založená na priaznivom vplyve esenciálnych olejov na ľudské zdravie. Môžete si ich vyskúšať
v aromaterapeutickom kúpeli, pri masáži a v saune. Vonné silice a príjemná hudba pomáhajú navodiť vhodnú atmosféru na relaxáciu a odpočinok.

Hotel rozšíril ponuku služieb o thajské masáže, ktoré sú realizované thajskou masérkou.
Thajská masáž vznikla ako liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele pred 2500 rokmi. Na energetických dráhach v ľudskom tele sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Profesionálne terapeutky prehmataním týchto bodov a vyvíjaním potrebného tlaku na ne, zbavia Vaše telo pocitu únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie, stimulujú krvný obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach.

GRAND HOTEL BELLEVUE každý mesiac obohatí menu tématickym jedálnym lístkom. „V apríli si hostia pochutnajú na veľkonočných špecialitách, v máji na výborných jedlách zo špargle a medvedieho cesnaku. Do konca marca máme v ponuke tradičné pôstne jedlá.“ konštatuje Štefan Šesták, šéfkuchár hotela.

So 140 hosťovskými izbami, rozsiahlymi gastronomickými službami, biznis centrom s kongresovou sálou pre 600 účastníkov, wellness centrom a možnosťami športových aktivít je štvorhviezdičkový Grand Hotel Bellevue jedinečným priestorom pre pracovné stretnutia, firemné podujatia, rodinné oslavy i aktívny oddych.
V roku 2007 získal Grand Hotel Bellevue v súťaži Stavba roka cenu Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave za uplatnenie poznatkov vedy a techniky v rekonštrukcii stavebného diela.

Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN