Májová regenerácia v GRAND HOTELI BELLEVUE

Vysoké Tatry, 19. apríl 2017 - Relaxačné pobytové balíčky, wellness, svieža jarná gastronómia, bohatá ponuka regionálnych aktivít. GRAND HOTEL BELLEVUE láka hostí aj mimo hlavných turistických sezón.

Začiatkom mája odštartuje prvé podujatie celoročnej série bežeckých pretekov Tatry v pohybe – Prestige tour s názvom CITY trail.
Séria Tatry v pohybe - Prestige Tour spája podtatranské obce s turistickými destináciami a vytvára sériu rozmanitých bežeckých disciplín od krátkeho behu na 4 kilometre, cez beh do vrchu až po vytrvalostné cestné behy. Bežci môžu získať jedinečnú sadu medailí
a zapojiť sa do súťaže o titul Bežecký kráľ Tatier.
CITY TRAIL je rozdelený do troch kategórií – bežci na 4 km a 8 km trati a Nordic Walking na 8 km trati.

Štart pretekov je naplánovaný na 6. mája, 11:15 h.

Súčasťou úvodného kola Prestige Tour bude niekoľko sprievodných podujatí. Jarný pochod pre rodiny s deťmi s náučnými trasami a zaujímavými atrakciami. Návštevníci Tatier budú môcť ochutnať jarné špeciality hotelierov.

„Špargľa a medvedí cesnak budú hrať v máji prím. V júni pokračujeme špecialitami z jarného hrášku a húb. Milovníci sladkých jedál si pochutia na jahodových delikatesách.  Opäť nebudú chýbať osviežujúce nápoje a šťavy.“ konštatuje Štefan Šesták, šéfkuchár hotela.

Práve máj a jún sú výborným obdobím na regeneráciu po zime. V portfóliu ponúkaných pobytových služieb má hotel balíčky spojené s relaxom. V ponuke wellness víkend hostia využijú relaxačné a antistresové procedúry, relax vo wellness s fínskou a parnými saunami a plaveckým 20 m bazénom. Antistres program je obohatený o masáže.
Druhý májový víkend hotel pripravil špeciálny balíček Májový relax, ktorý obsahuje ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness a fitness centra, procedúru podľa výberu. Hostia využijú regeneračné cvičenia s profesionálnym inštruktorom a poradenstvo starostlivosti o pleť. Balíček je dostupný od 5. do 9. mája, v cene 130,-Eur / osoba / 2 noci

„Hotel ponúka skvelý rad masáží a procedúr. Klasickú masáž, masáž celého tela, reflexnú masáž nôh. Hostia môžu využiť liečivé a aromatické kúpele, rašelinové zábaly a na zlepšenie krvného obehu rad ďalších ponúkaných procedúr. Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi, ktoré majú blahodárne a liečiace účinky.“ približuje wellness služby pracovníčka wellness centra Božena Vykoupilová.

V minulom roku sa rozšírila ponuku služieb Grand Hotela Bellevue o tradičné thajské masáže.


Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
Web: www.hotelbellevue.sk

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN