Letné zážitky s Grand Hotelom Bellevue

Vysoké Tatry, 18. 5. 2017 – Aktívna dovolenka spojená s relaxom v príjemnom prostredí wellnessu, posedenie na terase s výhľadom na tatranské štíty, aktivity pre deti a dospelých. K tomu pestrá ponuka regiónu. Grand Hotel Bellevue vás presvedčí, že sa do Tatier vždy oplatí vrátiť.
 
V máji úspešne odštartoval ďalší ročník bežeckých pretekov Tatry v pohybe, ktoré budú pokračovať populárnym nočným behom, extrémnym horským a trailovým behom v júni.
V júli je pre priaznivcov behu a severskej chôdze pripravený náročný beh Memoriál Jána Stilla, ktorý povedie z obce Nová Lesná na Hrebienok, v auguste Malý štrbský maratón a Podtatranský polmaratón.
V rámci všetkých podujatí organizátori sľubujú bohatý sprievodný program pre deti a ostatných divákov.
Grand Hotel Bellevue ako jeden z partnerov celej bežeckej série daroval do súťaží a tomboly hodnotné ceny – víkendové pobyty pre dve osoby s raňajkami, vstupom do wellness a fitness.

Región Vysoké Tatry láka všetkých návštevníkov už tradičným podujatím Medvedie dni, ktoré sa uskutoční na prelome júla a augusta na Hrebienku.
V Starom Smokovci sa nachádza galéria plná optických ilúzií – Tricklandia. Autori vytvorili na ploche 500 štvorcových metrov 24 exponátov, ktoré návštevníkov prenesú do sveta rozprávok a hravou formou im tak predstavia slovenské pamätihodnosti, históriu a povesti. Turisti vďaka Tricklandii môžu navštíviť Vlkolínec, Bojnický zámok, Spišský hrad, Dunajec, prezrieť si poštovú známku s vyobrazením Jánošíka a množstvo iných obrazov. V zábavnom parku dvojrozmerné obrazy môžu návštevníci zmeniť na trojrozmerné, pretože sa stanú ich súčasťou.

Návštevníkov Tatier potešia cyklistické trasy s označením podľa obtiažnosti. Spolu s turistickými chodníkmi a bežeckými cestami tvoria viac ako 100 km. Tatry a jeho širší región ponúkajú návštevníkom kultúrne a prírodné skvosty, zapísané do Zoznamu pamiatok svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Nezabudnuteľná je určite slovenská ľudová architektúra a návšteva Vlkolínca, slovenskej liptovskej dediny Pribylina, či drevené kostolíky na hraniciach s Poľskom. 

Milovníci adrenalínu sa už na jar môžu tešiť zo splavovania viac, či menej vzdialených riek Dunajec, Hron a Orava. Vysokohorskí turisti môžu absolvovať výstup na štíty v sprievode horského vodcu, alebo si vyskúšať základy lezenia.

Po vašich tatranských zážitkoch vám určite padne vhod relax v príjemnom prostredí wellness centra. GRAND HOTEL BELLEVUE sa môže popýšiť saunovým svetom s fínskou (suchou saunou) a parnými – soľnou, bylinkovou a eukalyptovou saunou.
V saunovom svete je ochladzovací bazén a samozrejme oddychová miestnosť s príjemnou relaxačnou hudbou. Súčasťou wellness je 20 m plavecký bazén a vírivé vane.
Hotel drží krok i v neustále rastúcich trendoch zdravého životného štýlu. Má vo svojej ponuke celý rad masáží, relaxačných kúpeľov a ďalších procedúr. V portfóliu masáží sú klasická masáž a reflexná masáž. Z procedúr - parafango, rašelinový zábal, aromaterapia, oxygenoterapia, inhalácie, magnetoterapia podľa zdravotných problémov hosťa. Ponuku rozšírili thajské masáže realizované thajskou masérkou.

V prípade nepriaznivého počasia hotel ponúka športové vyžitie v profesionálne zariadenom športovom centre. Squashový dvorec nenechá na vašom oblečení suchú ani nitku. Podobne sa budete cítiť, ak navštívite hotelové vysoko profesionálne vybudované fitness. Je vybavené špičkovými prístrojmi, ktoré používajú olympijskí medailisti, vrcholoví športovci. Ak dávate prednosť cvičeniu v kolektíve, s inštruktorom a s hudbou, môžete navštíviť hodinu zumby, aquagymnastiku, prípadne si zahrať loptové hry v telocvični, ktorá je tiež súčasťou športového areálu hotela.

GRAND HOTEL BELLEVUE prichádza už tradične s ponukou letných pobytových balíčkov. Letný balíček s ubytovaním, polpenziou, vstupom do wellness a fitness, dostupný od 30. júna v cene 130 Eur/osoba/2 noci.

V ponuke hostia môžu nájsť wellness víkend, ktorý je doplnený o wellness procedúry, antistres program s masážou tela, balíček relax and beauty so službami v kozmetickom salóne, alebo si vybrať niektorú z ponúk pre milovníkov romantiky.

V júni hotel obohatí ponuku jedál o pochúťky pripravené s jahodami, hráškom a hubami.  V letných mesiacoch bude sprístupnená letná terasa Slovenskej reštaurácie. Hostia si pochutnajú na letných špecialitách, grilovaných pochúťkach, miešaných letných alko a nealko nápojoch. Večer bude atmosféru spríjemňovať živá hudba.

___________________________________________________________

Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel.: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
Web: www.hotelbellevue.sk

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN