Aktívne s GRAND HOTELOM BELLEVUE

Vysoké Tatry, 24. 7. 2017 – Návrat k tradícii nočných diskoték v Lucullus bare, Medvedie dni, ale i detoxikačný pobyt, to sú programy, ktorými láka región Vysoké Tatry a Grand Hotel Bellevue hostí.

V dňoch 10. – 16. augusta 2017 Grand Hotel Bellevue v spolupráci so Školou verejného zdravia organizuje Letný detoxikačný kurz.
Počas kurzu účastníci absolvujú očistný šťavový pôst s detoxikáciou tela. Primeraná pohybová aktivita a duševná pohoda sú prirodzenou súčasťou detoxikácie. Tento pobyt je vhodný ako prevencia civilizačných chorôb a tiež pre pacientov s chorobami srdca a ciev – vysoký tlak, ischemická choroba srdca, stav po infarkte, pri astme, alergii, osteoporóze, chorobách kostí a kĺbov, nadváhe, tučnote, zápche, oslabenej imunite, pri akné, metabolických poruchách tukov (vysoký cholesterol a tuky v krvi) a pri ďalších zdravotných problémoch.

Hotel reaguje na požiadaviek všetkých hostí. Starostlivosť o telo a dušU prináša človeku rovnováhu a šťastie. Pre hostí pripravujeme aktivity, ktoré sú spestrením bohatej ponuky regiónu a služieb hotela.  Hotel sa vracia k tradíciám organizovania piatkových nočných diskoték v Lucullus bare. „V auguste sme pripravili dve oldies párty spojené s ochutnávkou Tatranského čaju. Hostia si však môžu vybrať i alko, nealko nápoje, miešané drinky, ale aj kvalitnú kávu.“ popisuje akciu riaditeľ hotela Viktor Kosmák.
Diskotéka bude sprístupnená pre všetkých hostí regiónu.

V dňoch 2. - 6. augusta 2017 sa uskutočnia na Hrebienku Medvedie dni.
Pre účastníkov podujatia sú pripravené divadelné predstavenia, koncerty, hry a atrakcie pre deti. Prázdniny ukončí rodinný zábavný program Svište na Plese, 26. – 27. augusta 2017.

TOP podujatím sezóny, ktoré obohatí Vysoké Tatry, bude hudobný festival Tatra Flowers. Ten ponúkne počas 3 dní na 8 miestach spolu 30 koncertov, vystúpení a filmových projekcií. Festival sľubuje originálne zážitky umocnené spojením kvalitnej hudobnej produkcie a prírodného prostredia Tatier. Tatra Flowers sa uskutoční v dňoch 1. – 3. septembra 2017.

Ak sa vyberiete na ktorékoľvek z podujatí, Grand Hotel Bellevue Vám ponúka počas celého leta výhodné pobytové balíčky.
Nadštandardný Letný Inclusive dostupný do 3. septembra, v cene 368 Eur/osoba/4 noci. Pre rodinnú dovolenku je ideálny Letný balíček v cene 248 Eur/osoba/4 noci.
 


Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel.: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
Web: www.hotelbellevue.sk

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN