Strašidelne dobrý víkendVysoké Tatry, 17. 10. 2017 – Halloweenské prekvapenie, relaxačné a antistresové masáže, procedúry, liečivé a aromatické kúpele, jesenné balíčky, šport vo Vysokých Tatrách.

Posledné októbrové dni a začiatok novembra bude patriť Halloweenu. Grand Hotel Bellevue pripravil pre rodiny s deťmi tradičný balíček
Halloween víkend s ponukou kvalitného programu pre všetky vekové kategórie. Na deti čaká cesta magickou trinástou komnatou, pavúčia naháňačka, vyrezávanie tekvíc, sviečkový pochod, halloweenska strašidelná párty. Tým, čo uprednostnia radšej samotu, ponúkame popoludnia s filmom s halloweenskou tématikou.
Dospelí môžu využiť wellness a fitness centrum. Ako bonus neobmedzená konzumácia nápojov (káva, čaj, čokoláda, nealko) a zákuskov v Lobby bare.
Balíček je k dispozícii v termíne 27. 10. – 1. 11. 2017 v cene od 225 Eur/3 noci/osobu.

Jeseň v Tatrách bude opäť v znamení pohybu. V novembri pokračuje séria pretekov Tatry v pohybe. Zimná séria s dĺžkou 4 a 7 km sa uskutoční v Tatranskej Lomnici.
Do konca októbra sú stále sprístupnené všetky značené turistické chodníky rôznych náročností. Pár metrov od Grand Hotela Bellevue je jedinečná galéria plná optických ilúzií Tricklandia. Tvoria ju exponáty, ktoré návštevníkov presunú do sveta rozprávok a hravou formou im tak predstavia slovenské pamätihodnosti, históriu aj povesti.
Hostia Grand Hotela Bellevue si môžu zakúpiť vstupenku s 20 % zľavou. Rovnaká zľava platí pre hotelových hostí i na vstup do Wild Parku vo Veľkej Lomnici. Tento jedinečný zoopark ponúka možnosť divokú prírodu nie len vidieť, ale sa jej aj dotknúť. Hostia tu nájdu ohrozených druhov živočíchov a môžu sa stretnúť so širokou škálou fauny a flóry z rôznych kútov sveta.
Nezanedbávame ani milovníkov umenia a histórie. Región Spiš je nesporne jeho kolískou.

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN