Sport Centrum

"Predovšetkým kvôli duši je potrebné cvičiť si telo...".

GRAND HOTEL BELLEVUE ponúka rozmanité spôsoby športových aktivít:
  • moderne vybavené fitnes centrum
  • squash
  • bowling
  • biliard
  • stolný tenis
  • telocvičňa - priestory vhodné na aerobik, cvičenie s hudbou a loptové hry

Fitness

V priestoroch fitness centra nájdete zariadenia na kardiovaskulárne cvičenie. Stroje svojim jednoduchým ovládaním, moderným dizajnom a efektívnosťou určite splnia očakávania každého hosťa, pre ktorého znamená cvičenie zábavu a inšpiráciu.
K dispozícii máme kardiostroje: veslársky trenažér, bežiace pásy, stacionárne bicykle, cross-trainer (eliptický trenažér), pri ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, obtiažnosť a priame snímanie pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

Doplnkom týchto kardio strojov sú posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. V hotelovom fitness centre sú vám k dispozícii aj lavičky na cvičenie s činkami firmy KOHI. Cvičením dochádza k spaľovaniu kalórií, svaly udržujete silné, odbúravate tuky a predchádzate obezite.
Veslársky trenažér CONCEPT 2 zapája do činnosti väčšinu svalových skupín, zlepšuje sa tým práca srdca a pľúc a zároveň spaľujete prebytočné kalórie. Intenzitu záťaže si určujte podľa svojich možností.
Špičkové kardio prístroje Life Fitness, používajú svetoví šampióni v atletike, armáda, členovia športových klubov, olympijskí medailisti, vrcholoví a rekreační športovci:
Bežiace pásy s unikátnym systémom absorpcie nárazov FlexDeck redukuje dopad na kolená, šľachy a chrbticu takmer o 30% a tým znižuje riziko zranenia.
Kardio bicykle Lifecycle s prelomovou technológiou, odolnými komponentami a ergonomickými vlastnosťami, patria medzi špičku vo svojej kategórii.
Cross-Trainer Life Fitness precvičuje celé telo a má jedinečný, plynulý chod. Priestranné a pohodlné pedále minimalizujú pohyb bedier do strán a redukujú záťaž na spodnú časť chrbtice.

Telocvičňa, squash

Zahrajte si zápas v squashi na novom profesionálnom dvorci zn. SAXON. Squash je dynamický šport, ktorý kladie vysoké nároky na kondíciu a bojovnosť. Dochádza pri ňom k vysokému výdaju energie v krátkom čase bez ohľadu na to, či ste začiatočníkom, alebo skúsenejším hráčom. Na hotelovej recepcii si môžete požičať aj vybavenie na squash – rakety a loptičky rôznych obťažností.

V moderných športových priestoroch telocvične si môžete zahrať loptové hry, ako:

  • sálový futbal
  • volejbal
  • nohejbal
  • basketbal

Ak uprednostňujete spoločné cvičenie s hudbou, určite vás zaujme možnosť cvičenia aerobiku, alebo na požiadanie s profesionálnym inštruktorom objaviť cvičenia Pilates, či moderný druh aerobiku Tae–bo s prvkami bojových umení.

Rozmery telocvične:
šírka - 9,27 m
dĺžka - 22,70 m
výška - 4,10 m 

Bowling

Usporiadať turnaj s priateľmi môžete na dvoch profesionálnych bowlingových dráhach firmy Brunswick, ktorá je svetovým lídrom vo svojom odbore. Bowling patrí medzi športy, ktoré na hráčov nekladú vysoké nároky, ako je to v iných druhoch športu. Preto si pri ňom iste nájdete čas aj na občerstvenie v Bowling bare. Ak sa rozhodnete zahrať si u nás bowling, zapožičiame Vám zdarma značkovú obuv Brunswick.


Biliard

Biliard si môžete zahrať na dvoch profesionálnych stoloch, ktoré sú umiestnené v priestornom salóniku, kde máte možnosť v súkromí prežiť príjemný večer s priateľmi.


Viac na fotografiách

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovenská republika
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | Všetky práva vyhradené | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
SK EN