Cukrár, cukrárka

Miesto práce
Horný Smokovec 21, 062 01 Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Druh pracovného pomeru

plný úväzok / letná brigáda

Termín nástupu
asap

Ponúkaný plat (brutto)
850 EUR/mesiac + odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– príprava cukrárenských výrobkov, múčnikov a sladkých jedál podľa požiadaviek na základe receptúr
– spolupráca na tvorbe jedálneho lístka a ponuky sladkých jedál
– inovatívny prístup k práci
– zodpovednosť za dodržiavanie cukrárenských štandardov na danom úseku v súlade s hotelovými zásadami a postupmi
– prax v hotelovej prevádzke výhodou

Zamestnanecké výhody, benefity

Perspektívne zamestnanie, zaujímavé finančné ohodnotenie, práca v príjemnom prostredí, možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, možnosť prechodného zamestnaneckého ubytovania, možnosť využívať vlastné športové a regeneračné zariadenia.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Za pochopenie ďakujeme.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár/-ka

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– tvorivý prístup
– ochota a záujem neustále sa vzdelávať v odbore
– sledovať nové trendy v oblasti cukrárskych výrobkov
– zodpovedný prístup k práci
– preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Hotáryová, kariera@hotelbellevue.sk

Vedeli ste, že?

Vďaka naším výnimočným výhodným ponukám môžete ušetriť na ubytovaní a službách miestami až 50%. Pozrite si naše výhodné ponuky a vyberte si tú pravú pre vás.

Výhodné ponuky

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk