Kozmetický salón

Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu a nechajte nás postarať sa o vás. V hotelovom Beauty salóne vám ponúkame poradenstvo a kvalitné služby v oblasti komplexnej kozmetickej starostlivosti. Z kozmetických služieb môžete využiť: farbenie rias a obočia, úpravu obočia, 3D mihalnice, denný a večerný make-up, kompletné ošetrenie pleti, masáž tváre a dekoltu, hĺbkové čistenie pleti, depilačné služby, manikúru a pedikúru.

Objednajte sa na t. č. +421-904 040 227

Otváracie doba:

Pondelok ZATVORENÉ
Utorok 13:00 – 19:30
Streda 13:00 – 19:30
Štvrtok 13:00 – 19:30
Piatok 13:00 – 19:30
Sobota 13:00 – 19:30
Nedeľa ZATVORENÉ

Vedeli ste, že?

Grand Hotel Bellevue bol prvý hotel v bývalom Československu, kde bol postavený hotelový bazén. Dnes disponuje moderným wellness centrom s bohatou ponukou služieb.

Navštív wellness centrum

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk