Kozmetický salón

Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu a nechajte nás postarať sa o Vás. V hotelovom Beauty salóne Vám ponúkame poradenstvo a kvalitné služby v oblasti komplexnej kozmetickej starostlivosti. Z kozmetických služieb môžete využiť: pleťové ošetrenie podľa typu pleti, výplň vrások kolagénovými niťami, lashlifting a laminácia, masáž tváre a dekoltu, farbenie a úprava obočia, depilácia, denné a večerné líčenie.

Objednajte sa na t. č. +421 915 408 740

 

Vedeli ste, že?

TripAdvisor nám udelil certifikát výnimočnosti. Udeľuje ho ubytovaniam, atrakciám a reštauráciám, ktoré od cestovateľov dlhodobo získavajú pozitívne recenzie.

Pozrieť si izby

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk