Značka kvality služieb v cestovnom ruchu

Vysoké Tatry, 9. 2. 2017 – GRAND HOTEL BELLEVUE bol ocenený „Značkou kvality služieb v cestovnom ruchu“.

Realizátorom a gestorom Slovenského systému kvality služieb v cestovnom ruchu je Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Systém vychádza zo strategického cieľa Stratégie rozvoja cestovného ruchu do roku 2020, ktorým je zvýšenie konkurencieschopnosti cestovného ruchu pri lepšom využívaní jeho potenciálu, so zámerom vyrovnávať regionálne nerovnosti a vytvárať nové pracovné príležitosti. Aktivity zvyšovania kvality služieb v cestovnom ruchu sú jedným z prvkov, ktoré by mali prispieť k napĺňaniu stanoveného strategického cieľa.

GRAND HOTEL BELLEVUE sa zapojil do Slovenského systému kvality služieb v cestovnom ruchu a bola mu udelená Značka kvality služieb v cestovnom ruchu – I. stupeň. Tento certifikát zaväzuje jeho držiteľa ku kontinuálnemu zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb a k dodržiavaniu princípov a požiadaviek Slovenského systému kvality služieb v cestovnom ruchu v súlade so Štandardom.
Značka kvality služieb v cestovnom ruchu je viazaná na certifikovaný subjekt a je neprenosná. Certifikát I. stupňa Slovenského systému kvality služieb sa udeľuje na 3 roky od dátumu udelenia certifikátu.


So 140 hosťovskými izbami, rozsiahlymi gastronomickými službami, biznis centrom s kongresovou sálou pre 600 účastníkov, wellness centrom a možnosťami športových aktivít je štvorhviezdičkový Grand Hotel Bellevue jedinečným priestorom pre pracovné stretnutia, firemné podujatia, rodinné oslavy i aktívny oddych.
V roku 2007 získal Grand Hotel Bellevue v súťaži Stavba roka cenu Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave za uplatnenie poznatkov vedy a techniky v rekonštrukcii stavebného diela.


Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
Web: www.hotelbellevue.sk

Special offers

Contact

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovakia
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | All rights reserved | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
This site uses cookies. By browsing the site, you agree to their use. More information.
SK EN