Nalaďte sa na leto

 
 
Vysoké Tatry, 23. 6. 2017 – Aktívna dovolenka spojená s relaxom v príjemnom prostredí wellnessu, domáca kuchyňa, posedenie na terase s výhľadom na tatranské štíty, nové detské ihrisko a  program z dielne hotela.
K tomu pestrá ponuka regiónu. Grand Hotel Bellevue vás presvedčí, že sa do Tatier vždy oplatí vrátiť.
 
Grand Hotel Bellevue opäť ponúka dva letné balíčky, oba dostupné od 30. júna do 3. septembra 2017.
Letný Inclusive v cene 455,-Eur/osoba/5 nocí obsahuje ubytovanie s plnou penziou, vstup do wellness a fitness centra, squash, stolný tenis, konzumáciu vybraných nápojov a zákuskov v Lobby bare.
Letný balíček v cene 130,-Eur/osoba/2 noci obsahuje ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness a fitness centra, procedúru podľa výberu hosťa.
Počas letných mesiacov región Vysoké Tatry pripravuje pre hostí bohatý program. Tradičný „medvedí“ a „sviští“ festival plný hier, koncertov a divadielka, Tricklandia s novými atrakciami, festival divadiel Stretnutia a iné.
Kultúrne leto vyvrcholí jedinečným hudobným festivalom Tatra Flowers, počas ktorého budú môcť návštevníci Tatier zažiť kvalitnú hudobnú produkciu priamo vo Vysokých Tatrách.
Počas troch dní ponúkne festival viac ako 30 koncertov a podujatí na ôsmich miestach.
 
Návštevníkov Tatier potešia cyklistické trasy s novým označením. Spolu s turistickými chodníkmi a bežeckými cestami tvoria viac ako 100 km. Tatry a jeho širší región ponúkajú návštevníkom kultúrne a prírodné skvosty,
zapísané do Zoznamu pamiatok svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Nezabudnuteľná je určite slovenská ľudová architektúra a návšteva Vlkolínca, slovenskej liptovskej dediny Pribylina, či drevené kostolíky
na hraniciach s Poľskom. 
 
Milovníci adrenalínu sa môžu tešiť zo splavovania viac, či menej vzdialených riek Dunajec, Hron a Orava. Vysokohorskí turisti môžu absolvovať výstup na štíty v sprievode horského vodcu, alebo si vyskúšať základy lezenia.
Po vašich tatranských zážitkoch vám určite padne vhod relax v príjemnom prostredí wellness centra. Grand Hotel Bellevue sa môže popýšiť saunovým svetom s fínskou (suchou saunou) a parnými – soľnou, bylinkovou a eukalyptovou.
V saunovom svete je ochladzovací bazén a samozrejme oddychová miestnosť s príjemnou relaxačnou hudbou. Súčasťou wellness je 20 m plavecký bazén s teplotou vody 28°. Bezprostredne pri bazéne sú dve vírivé vane s teplotou vody do 36°.
Hotel drží krok i v neustále rastúcich trendoch zdravého životného štýlu. Má vo svojej ponuke celý rad masáží, relaxačných kúpeľov a ďalších procedúr. V portfóliu masáží sú klasická masáž a reflexná masáž. Z procedúr - parafango, rašelinový zábal, aromaterapia, oxygenoterapia, inhalácie, magnetoterapia podľa zdravotných problémov hosťa.
 
V prípade nepriaznivého počasia hotel ponúka športové vyžitie v profesionálne zariadenom športovom centre. Squashový dvorec nenechá na Vašom oblečení suchú ani nitku. Podobne sa budete cítiť, ak navštívite hotelové vysoko
profesionálne vybudované fitness. Je vybavené špičkovými prístrojmi, ktoré používajú olympijskí medailisti, vrcholoví športovci. Hitom medzi prístrojmi je napríklad veslársky trenažér, ktorý zapája do cvičenia väčšinu svalov tela
alebo bežiace pásy s unikátnym systémom absorpcie nárazov, ktorý o takmer 30 percent redukuje dopad na kolená, šľachy a chrbticu. Kardio bicykle, činky, lavičky na cvičenie a ďalšie posilňovacie zariadenia sú samozrejmosťou.
 
V letných mesiacoch bude sprístupnená letná terasa Slovenskej reštaurácie. Hostia si pochutnajú na letných špecialitách, grilovaných pochúťkach, miešaných letných alko a nealko nápojoch. Večer bude atmosféru spríjemňovať živá hudba.Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
www.hotelbellevue.sk

Special offers

Contact

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovakia
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | All rights reserved | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
This site uses cookies. By browsing the site, you agree to their use. More information.
SK EN