Jeseň s Grand Hotelom BellevueVysoké Tatry, 23. 8. 2017 – Halloweenské prekvapenie, relaxačné a antistresové masáže, procedúry, liečivé a aromatické kúpele, jesenné balíčky, šport vo Vysokých Tatrách. V horách jeseň nebude sychravá.


GRAND HOTEL BELLEVUE pripravil aj počas jesenných mesiacov bohatú ponuku pobytových balíčkov. Už od začiatku septembra je v predaji Farebná jeseň. Cena pobytu okrem ubytovania zahŕňa polpenziu, možnosť výberu jednej z procedúr, voľný vstup do wellness a fitness centra.
Balíček je k dispozícii do 27. októbra v cene už od 130 Eur/2 noci/osobu.

Posledné októbrové dni a začiatok novembra bude patriť Halloweenu. Balíček „Halloween víkend vo Vysokých Tatrách“ ponúka kvalitný program pre všetky vekové kategórie. Na deti čaká cesta magickou trinástou komnatou, pavúčia naháňačka, vyrezávanie tekvíc, sviečkový pochod, halloweenska strašidelná párty.  Dospelí môžu využiť wellness a fitness centrum. Ako bonus neobmedzená konzumácia nápojov (káva, čaj, čokoláda, nealko) a zákuskov v Lobby bare.
Balíček je k dispozícii v termíne 27. 10. – 1. 11. 2017 v cene od 225 Eur/3 noci/osobu.

Jeseň v Tatrách bude opäť v znamení pohybu. V septembri pokračuje séria pretekov Tatry v pohybe. Priaznivcov behu čaká jedna z najkrajších trás spájajúcich dve plesá Štrbské a Popradské - Memoriál Pavla Antalu.
Pre tých, ktorí uprednostňujú cestný beh je prvý septembrový deň pripravený popradský polmaratón.

2. septembra odštartujú od Grand Hotela Bellevue cyklistické preteky Open middle Europe Championship s dĺžkou trate 209 km. Vyhodnotenie pretekov sa uskutoční v poobedňajších hodinách v priestoroch hotela.

 „Okrem pobytových balíkov, víkendových pobytov, ponúkame počas celého roka kvalitné služby wellness a fitness centra aj pre neubytovaných hostí“, vyjadruje sa riaditeľ hotela Viktor Kosmák. 

V jesenných mesiacoch si prídu na svoje milovníci saunovania. K dispozícii je suchá (fínska) sauna a parné sauny (soľná, bylinková, eukalyptová).

S kvalitnou ponukou nezaostáva ani moderne vybudované fitness centrum.  K dispozícii sú špičkové kardio prístroje - veslársky trenažér, kardio bicykel, bežiace pásy, cross-trainer, ktoré používajú svetoví šampióni
 v atletike, armáda, členovia športových klubov, olympijskí medailisti, vrcholoví a rekreační športovci.

Návštevníci môžu ďalej využiť squash s možnosťou zapožičania rakiet a loptičiek rôznych obtiažností.
Pre skupiny je k dispozícii telocvičňa, s vybavením prispôsobená na loptové hry (sálový futbal, volejbal, nohejbal, basketbal).


So 140 hosťovskými izbami, rozsiahlymi gastronomickými službami, biznis centrom s kongresovou sálou pre 600 účastníkov, wellness centrom a možnosťami športových aktivít je štvorhviezdičkový Grand Hotel Bellevue jedinečným priestorom pre pracovné stretnutia, firemné podujatia, rodinné oslavy i aktívny oddych.
V roku 2007 získal Grand Hotel Bellevue v súťaži Stavba roka cenu Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave za uplatnenie poznatkov vedy a techniky v rekonštrukcii stavebného diela.


Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
Web: www.hotelbellevue.sk

Special offers

Contact

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovakia
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | All rights reserved | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
This site uses cookies. By browsing the site, you agree to their use. More information.
SK EN