Jar s GRAND HOTELOM BELLEVUE

Vysoké Tatry, 8. 2. 2017 – Kulinársky zážitok na Valentína, jarné prázdniny v znamení snehu a ľadu, regeneračná wellness ponuka, tradičné zabíjačkové špeciality.

Február patrí zaľúbeným. GRAND HOTEL BELLEVUE pripravil na Deň Sv. Valentína menu, ktoré je skutočným kulinárskym zážitkom. Päťchodová večera bude v ponuke 14. februára.

Slovenská reštaurácia   doplnila svoju ponuku o fašiangové špeciality. Hostia si budú môcť pochutnať na špecialitách s kyslou kapustou, bravčovým kolenom, ale aj domácich šiškách s džemom.

V Grand Hoteli Bellevue sa nesie celý rok v znamení lásky. V ponuke je balíček Medové dni. Zamilovaní si môžu dopriať romantickú večeru pri sviečkach a romantický kúpeľ so sektom a jahodami.
V cene 299,-Eur/2 noci/2 osoby je ďalej zabalené ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do wellness a fitnes a mnoho ďalších výhod. Ako bonus si môžu kúpiť vstupenku na Valentínsky ples folklórneho súboru Magura, ktorý sa uskutoční 24. februára v kongresovej sále Grand Hotela Bellevue. Cena vstupenky: 40,-Eur.

Do polovice apríla je v predaji pobytový balíček Lyžuj a relaxuj. Ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do wellness sveta a fitness, squash a procedúra v cene 130,-Eur/2 noci/2 osoby.

Počas jarných prázdnin na všetkých čakajú stále zasnežené a kvalitne upravené zjazdovky a bežecké trate. V blízkosti hotela sa nachádza sánkarská dráha, s dĺžkou do 3 km a prevýšením 255 m.

Počas zimnej sezóny je na Hrebienku otvorený Ľadový dóm – jedinečný ľadový kostol s prvkami tatranskej histórie a prírody. Aktuálny ročník sa nesie v honosnom štýle spišskej gotiky s krásnym skleneným oltárom. Hrebienok naďalej skrášľujú i ľadové sochy, ktoré boli vytvorené počas podujatia Tatry Ice Master.


So 140 hosťovskými izbami, rozsiahlymi gastronomickými službami, biznis centrom s kongresovou sálou pre 600 účastníkov, wellness centrom a možnosťami športových aktivít je štvorhviezdičkový Grand Hotel Bellevue jedinečným priestorom pre pracovné stretnutia, firemné podujatia, rodinné oslavy i aktívny oddych.
V roku 2007 získal Grand Hotel Bellevue v súťaži Stavba roka cenu Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave za uplatnenie poznatkov vedy a techniky v rekonštrukcii stavebného diela.


Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
Web: www.hotelbellevue.sk

Special offers

Contact

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovakia
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | All rights reserved | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
This site uses cookies. By browsing the site, you agree to their use. More information.
SK EN