Firemné dobrovoľníctvoVysoké Tatry, 24. 5. 2017 – GRAND HOTEL BELLEVUE sa v spolupráci so Štátnymi lesmi TANAPu podieľa na obnove a regenerácii prírody.

GRAND HOTEL BELLEVUE ponúka popri svojich službách business klientom event, ktorý obohatí nielen program firmy organizujúcej akciu v Tatrách, ale pomôže životnému prostrediu. Vďaka dobre organizácii hotela a ústretovosti Štátnych lesov TANAPu sa môžu firemní hostia hotela spolupodieľať na revitalizácii tatranského lesa.  Grand Hotel Bellevue im pomôže zorganizovať firemný teambuilding, ktorého súčasťou je firemné dobrovoľníctvo. Firmy sa tak môžu podieľať na výsadbe stromčekov, čisteniu turistických chodníkov, čisteniu potokov, skrášľovaniu okolia. „Čisté hory“ nie sú časovo obmedzené. Výber aktivít sa však prispôsobuje mesiacom, v ktorom sa firemná aktivita uskutoční.

Firemné dobrovoľníctvo má nesmierny prínos pre zamestnancov, pre firmu, ale tiež pre komunitu, v rámci ktorej je aktivita realizovaná.
Zamestnancovi zabezpečuje spokojnosť a motiváciu pri vykonávaní niečoho užitočného. Stimuluje inovatívne myslenie, ale hlavne posilňuje komunikáciu a pochopenie rolí v tíme. Jednotlivec získava nové skúsenosti a tie mu často pomáhajú zvládnuť problémy v reálnych životných situáciách.
Pri firmu predstavuje skvalitnenie tímovej spolupráce, zvýšenie produktivity, motivácie a lojality zamestnancov. V neposlednom rade zlepšuje imidž firmy a posilňuje internú komunikáciu.

V minulosti sa do akcie Čisté hory v spolupráci s Grand Hotelom Bellevue zúčastnili účastníci Letných hier komunikácie.So 140 hosťovskými izbami, rozsiahlymi gastronomickými službami, biznis centrom s kongresovou sálou pre 650 účastníkov, wellness centrom a možnosťami športových aktivít je štvorhviezdičkový Grand Hotel Bellevue jedinečným priestorom pre pracovné stretnutia, firemné podujatia, rodinné oslavy i aktívny oddych.
V roku 2007 získal Grand Hotel Bellevue v súťaži Stavba roka cenu Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave za uplatnenie poznatkov vedy a techniky v rekonštrukcii stavebného diela.


Ďalšie informácie:
Lucia Prokešová
Marketing Manager
Tel: +421 52 4762 111
E-mail: lprokesova@hotelbellevue.sk
www.hotelbellevue.sk

Special offers

Contact

GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
Slovakia
+421/ 52 4762 111
+421/ 905 385 271
+421/ 915 790 064
© 2016 GRAND HOTEL BELLEVUE | All rights reserved | desing by Jakub Živný, code by INCUBEMEDIA
Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Slovenský systém kvality služieb v cestovnom ruchu - Slovak service quality system in tourism
This site uses cookies. By browsing the site, you agree to their use. More information.
SK EN