Ako si udržať kondičku?

Horúce počasie v Tatrách rýchlo nahradí dážď. Niet prečo však byť rozladený. GRAND HOTEL BELLEVUE ponúka aj počas takýchto…

30.júl 2018 - Blog

Horúce počasie v Tatrách rýchlo nahradí dážď. Niet prečo však byť rozladený. GRAND HOTEL BELLEVUE ponúka aj počas takýchto dní služby, ktoré môže využiť i neubytovaný hosť.
Wellness, profesionálne zariadené fitness. Ak túžite po spoločnom trávení voľného času, môžete si zahrať squash, bowling, stolný tenis, alebo si zahrať loptové hry v telocvični.

Hotelové fitness bolo zariadené v spolupráci s vrcholovými športovcami. Preto niet divu, že stroje, ktorými je fitness vybavené používajú svetoví šampióni v atletike, armáde, členovia športových klubov, olympijskí medailisti. K dispozícii máme kardiostroje: veslársky trenažér, bežiace pásy, stacionárne bicykle, crosstrainer (eliptický trenažér), pri ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, náročnosť a priame snímanie pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.
Doplnkom týchto kardio strojov sú posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. V hotelovom fitness centre sú vám k dispozícii aj lavičky na cvičenie s činkami firmy KOHI. Cvičením dochádza k spaľovaniu kalórií, svaly udržujete silné, odbúravate tuky a predchádzate obezite.

Veslársky trenažér
CONCEPT 2 zapája do činnosti väčšinu svalových skupín, zlepšuje sa tým práca srdca a pľúc a zároveň spaľujete prebytočné kalórie. Intenzitu záťaže si určujte podľa svojich možností.

Bežiace pásy
s unikátnym systémom absorpcie nárazov FlexDeck redukuje dopad na kolená, šľachy a chrbticu takmer o 30% a tým znižuje riziko zranenia.

Kardio bicykle
Lifecycle s prelomovou technológiou, odolnými komponentami a ergonomickými vlastnosťami, patria medzi špičku vo svojej kategórii.

Cross-Trainer Life Fitness
precvičuje celé telo a má jedinečný, plynulý chod. Priestranné a pohodlné pedále minimalizujú pohyb bedier do strán a redukujú záťaž na spodnú časť chrbtice.

GRAND HOTEL BELLEVUE je jedným z mála miest vo Vysokých Tatrách, kde nájdete squash a bowling pod jednou strechou. Bowling je vybavenými dvoma dráhami. K dispozícii je samozrejme bezplatné zapožičanie špeciálnej značkovej obuvi Brunswick.
Squash ponúka jeden dvorec. Pre hru máte k dispozícii rakety a loptičky rôznej náročnosti.

A ako si teda udržať kondičku? Najlepší je pravidelný pohyb. Nemusíte robiť profesionálne výkony, byť najlepší. Víťazte len nad sebou samým.

Vedeli ste, že?

Vďaka naším výnimočným výhodným ponukám môžete ušetriť na ubytovaní a službách miestami až 50%. Pozrite si naše výhodné ponuky a vyberte si tú pravú pre vás.

Výhodné ponuky

Darčekový poukaz

Prekvapte svojich blízkych a priateľov! Potešte ich darčekovou poukážkou alebo sa poďakujte obchodným partnerom a zamestnancom zážitkovým darčekom! Pošleme ju poštou, na mail alebo si môžete pre ňu prísť k nám osobne.

Darčekový poukaz

Odoberajte novinky

Odoslaním dávam súhlas GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s. na zasielanie bezplatného elektronického spravodaja a informacií o novinkách a aktualitách prevádzkovateľa na mnou zadaný e-mail. Tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať na info@hotelbellevue.sk