REŠTAURÁCIE

Ochutnajte špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne v Slovenskej reštaurácii a v reštaurácii Savarin, užite si atmosféru neformálneho stretnutia v Lobby bare. Večer sa príjemne zabavte v nočnom bare Lucullus. Náš skúsený personál vám pomôže vytvoriť menu, šité na mieru vášmu podujatiu, či už ide o raut, banket, recepciu alebo koktail.

Aby ste sa počas pobytu u nás dobre cítili, GRAND HOTEL BELLEVUE vám ponúka široký výber špecialít slovenskej i medzinárodnej kuchyne, korunovaný značkovými vínami, ktoré uspokoja aj náročného gurmána. V hoteli sa dá aj príjemne posedieť pri dobrej káve, zákuskoch a občerstvujúcich nápojoch, alebo sa zabaviť na diskotéke. Gastronomické zariadenia GRAND HOTELA BELLEVUE sú veľmi individuálne a každé má svoju osobitnú atmosféru – iste si v nich nájdete aj Vy svoje obľúbené miesto.

Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii Savarin.

V letných mesiacoch Vám spríjemní pobyt letná terasa Slovenskej reštaurácie. Vychutnajte si pochúťky na grile, špeciality slovenskej kuchyne a miešané alkoholické a nealkoholické nápoje. Atmosféru víkendových večerov spríjemňuje živá hudba.